Novinky

Vánoce se blíží a s nimi také tradiční prodej kaprů. Náročný rok plný omezení a starostí je skoro za námi a nastal adventní čas, který s sebou přináší vánoční pohodu a klid. Věříme, že se znovu ve zdraví potkáme s našimi stálými, známými zákazníky, i s těmi novými, kteří dokáží ocenit profesionální přístup k prodeji ryb i atmosféru vánoc, kterou...

Z důvodu aktuální situace a nařízení vlády jsou bohužel doprovodné akce výlovu zrušeny. Výlov jako takový probíhat bude. Jediný stánek na hrázi bude prodej živých ryb a opracování. Prosíme všechny, kdo se přijde na výlov podívat, aby dodržoval všechny nařízení, především nasazené roušky minimální rozestupy 2m. Děkujeme

Srdečně zveme příznivce rybářství, tradic či gastronomických zážitků na slavnostní výlov Štěpnického rybníka v Telči. Změny v konání a organizaci výlovu vyhrazeny dle aktuální situace a nařízení vlády.

Čas Vánoc už pomalu klepe na dveře a nastal nám čas adventu. S ním se přiblížil i tradiční prodej vánočních kaprů.

Srdečně zveme příznivce rybářství, tradic či gastronomických zážitků na slavnostní výlov Štěpnického rybníka v Telči. Letošní výlov bude prvním po rekonstrukci rybníka.

Dnes jsme spustili jedinečný systém na online objednání vánočního kapra. Tento systém Vám umožní objednání vánočního kapra z pohodlí teplého domova. Zvolíte si den a čas kdy Vám bude nejvíce vyhovovat vyzvednutí připravené ryby na našem stánku ve dvoře kostela Nejsvětější trojice v ulici Spálená.